Помер знаменитий стиліст Відал Сассун

Помер знаменитий стиліст Відал Сассун

Помер знаменитий стиліст Відал Сассун

10.05.2012 677

Британські ЗМІ передають, що у Лос-Анджелесі у віці 84 років помер відомий британський стиліст Відал Сассун.

Стиліст помер у власній оселі. Вже відомо, що медики зафіксували смерть із природних причин. Крім того, минулого року в пресі з'явилася інформація про те, що стилісту поставили діагноз "лейкемія".

Популярність до стиліста прийшла ще у 60-ті роки. Тоді зачіски, придумані Сассуном, перевернули світ моди і прославили стиліста, його особливий різновид зачіски каре став популярним навіть у СРСР, де отримала назву «сесон».

«Майстер, який змінив світ за допомогою ножиць» – так називали стиліста шанувальники його таланту. Моделі зачісок, створені Сассуном, не мали аналога у всьому світі, вони стали справжнім проривом у перукарській справі. 

Відчули на собі дар стиліста жінки, яких майстер буквально звільнив з повинності проводити весь вільний час у салонах. Сассун працював із волоссям, як із тканиною, він створив моделі жіночих зачісок, які були елегантні, красиві та сексуальні, але водночас не вимагали від жінки довгих годин перебування у перукарнях. 

«Мій задум полягав у тому, щоб стрижкою надати волоссю форму, використовувати волосся як тканину і відсікти все зайве та надмірне. Жінки влаштовувалися на роботу, вони завойовували владу своєї долі. У них більше не було часу, щоб сидіти під феном», - говорив майстер.

Його бренд Vidal Sassoon приніс стилісту мільйони доларів і зробив дуже багатою та впливовою людиною. А королева Єлизавета II нагородила Сассуна Орденом Британської імперії.

Інші новини розділу

наверх