По Дніпру тепер можна подорожувати теплоходом

По Дніпру тепер можна подорожувати теплоходом

По Дніпру тепер можна подорожувати теплоходом

06.05.2012 664

У Дніпропетровську спущено на воду і розпочав свою роботу річковий транспорт, який перевозитиме пасажирів по Дніпру. Такий вид подорожі між населеними пунктами вважається зручним, швидким і безпечним, особливо в літню спеку.

Вже відомий маршрут теплохода. Доплисти по воді та з вітерцем можна буде до селища Кіровське, села Поляна та Тягинка. Працівники речпорту також розповіли, що скористатися послугою річкового транспорту можна лише у вихідні дні.

Такий транспорт особливо тішить пенсіонерів-дачників, які мають пільгові знижки на вартість квитка.

Згідно з розкладом, відпливає теплохід із Дніпропетровська до села Поляна у суботу о 7:30 ранку, йде через селище Кіровське та Орільський ліс, а прибуває до кінцевого пункту о 9:40. З галявини назад до Дніпропетровська теплохід від'їжджає о 17:30.

Загалом теплохід у дорозі становить 2 години, а вартість квитка 22 гривні 70 копійок.

По неділях на теплоході можна дістатися через Вітрило та Грушевату до села Тягинки. Вартість квитка 32 гривні, а тривалість усієї подорожі 3,5 години.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018362 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018315 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018332 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018273 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018283 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017314 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017342 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017351 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017458 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016504 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх