Пілоти 'Феррарі' пояснили свої кваліфікаційні провали

Пілоти

Пілоти "Феррарі" пояснили свої кваліфікаційні провали

17.03.2012 676

Виступ Фернандо Алонсо та Феліпе Маси у дебютній кваліфікації нового сезону складно назвати успішним. Скудерія, яка раніше заявляла про боротьбу за перші місця, з тріском провалила перше серйозне випробування свого боліда.

Алонсо прокоментував свій виліт із траси, через який не зміг пробитися у вирішальний сегмент кваліфікаційних заїздів.

«Сталося таке: під час гальмування трохи заїхав на траву, в результаті, болід втратив управління і я опинився у гравії. Мені вдалося зберегти двигун працюючим, і я сподівався, що маршали зможуть виштовхнути мене назад на трасу. Показав найкращий результат на м'якому типі гуми, тому цілком можливо, що на новому комплекті зумів би пробитися в третій сегмент кваліфікації, проте можна з упевненістю сказати, що не зміг би поборотися за верхні ряди стартового поля, - зазначив дворазовий чемпіон світу у класі «Формули-1».

Алонсо також закликав не злитися, а терпляче працювати над болідом. Фернандо навіть знайшов позитивні моменти у провалі своєї команди. За його словами, зараз «Феррарі» перебуває у більш конкурентоспроможному стані, ніж рік тому.

Другий пілот стайні – бразилець Феліпе Масса, який закінчив кваліфікації на 16 позиції, залишився вкрай розчарований своїм результатом, відзначивши численні проблеми свого боліда. Бразилець припустив, що проблема пов'язана з характеристиками траси у Мельбурні.

«Тепер нам нічого не залишається, як просто показати все, на що здатні за цих обставин, під час завтрашньої гонки. Буде непросто, тому що мені доведеться стартувати з підвалу пелотону, проте я не збираюся здаватися», - додав 30-річний гонщик.

Інші новини розділу

наверх