Підліток, який зник у Криму, так і не знайдено

Підліток, який зник у Криму, так і не знайдено

Підліток, який зник у Криму, так і не знайдено

09.04.2012 738

У Криму продовжуються пошуки зниклого глухонімого підлітка. Хлопчик пропав під час змагань зі спортивного орієнтування на місцевості, у районі Ангарського перевалу у п'ятницю 30 березня.

У районі, де зник хлопчик та прилеглій місцевості працюють загони МНС, міліція, військові та добровольці. Підлітка вже нема одинадцять днів. Вчора рятувальники обстежили територію в сім квадратних кілометрів, але пошуки знову не дали результату, з настанням темряви пошукову роботу довелося зупинити, проте сьогодні о 7:30 ранку пошук зниклого було відновлено.

Зниклий Костянтин Магденко – шістнадцятирічний житель Полтави, хлопчик не чує і тому рятувальникам важче вести пошукові роботи. 

Батьки підлітка вже пообіцяли десять тисяч гривень людям, які допоможуть знайти дитину. Особливі прикмети хлопчика: високий, худорлявий, волосся темно-русяве. У день зникнення хлопчик був одягнений у чорні велосипедні штани з яскравими салатовими вставками, чорні кросівки, сіру футболку та сірий бавовняний светр із капюшоном та малюнком орла на грудях. 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018364 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018315 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018332 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018273 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018283 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017314 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017343 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017351 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017458 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016504 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх