Підліткам України заборонять відвідувати солярій

Підліткам України заборонять відвідувати солярій

Підліткам України заборонять відвідувати солярій

28.04.2013 627

Як стверджують медики, відвідування солярію може спричинити рак шкіри. Українські лікарі-дерматологи мають намір на законодавчому рівні заборонити підліткам, які не досягли вісімнадцятирічного віку, засмагати у солярії. За словами онкологів, випадків захворювань на рак шкіри в країні фіксується все більше щороку.

Для виявлення захворювання на ранній стадії з 13 травня онкологи та дерматологи запрошують громадян на безкоштовне медичне обстеження.

Хірурги дедалі частіше зазначають, що почастішали звернення пацієнтів, у яких збільшуються та болять родимки. Медичні працівники вважають, що більшість цих звернень від осіб, що захоплюються штучною засмагою.

Симптоми та біль від меланоми виникають лише на пізніх стадіях хвороби, коли пухлина вже вразила інші органи. Тому лікарі-онкологи закликають регулярно проходити діагностику, стежити за станом родимок на тілі та обмежити чи припинити візити до солярію. А зараз онкологи та дерматологи готують законопроект, який забороняє відвідування солярію особам до 18 років.

Інші новини розділу

наверх