Патріарх Кирило відкрив свою сторінку у Facebook

Патріарх Кирило відкрив свою сторінку у Facebook

Патріарх Кирило відкрив свою сторінку у Facebook

15.05.2012 666

Сторінку у Facebook, присвячену Патріарху Кирилу, було запущено 15 травня, щоб задовольнити зростаючий інтерес до цього релігійного діяча, який відкрито підтримав новообраного президента Володимира Путіна.

Сивочолий Кирило, який застеріг народ від різних «маніпуляцій» в інтернеті, зображений у верхній частині сторінки у молитві.

«В Інтернеті зростає попит на інформацію про те, що Патріарх робить і куди їздить. І ця сторінка – крок на зустріч користувачам інтернету», - сказав офіційний представник православної церкви. «Патріарх сам використовує інтернет для пошуку різної інформації».

Сторінку Патріарха у Facebook, на якій також розміщено численні фотографії духовного лідера, відвідало близько 1000 людей за кілька годин після її запуску.

У самий розпал анти-путінського руху в Росії, який значною мірою був організований на сайтах соціальних мереж таких, як Facebook і Twitter, Кирило застеріг від довіри інтернету, заявивши, що деякі люди використовують його для своїх "маніпуляцій".

Минулого місяця Кирило закликав тисячі росіян до загальнонаціональної молитви, щоб захистити церкву від того, що він називає атакою проти російських сил, які намагаються підірвати її авторитет.

Критики звинувачують Кирила у показній поведінці, говорячи, що це є негідним Патріарха. Кирило був підданий критиці за нібито його право власності на розкішний годинник, і за виграш кількох тисяч доларів як компенсацію за позовом проти сусідів, які мешкають поруч із квартирою, якою він володіє в центрі Москви. Проте його представники відхилили подібну критику.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018364 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018315 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018332 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018273 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018283 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017314 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017343 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017351 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017458 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016504 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх