Олімпійський вогонь розпочне свій марафон

Олімпійський вогонь розпочне свій марафон

Олімпійський вогонь розпочне свій марафон

21.05.2012 728

У Британію доставили символ Олімпійських ігор - невгасаючий Олімпійський вогонь. Літаком з Афін він був доставлений до графства Корнуолл, в якому розміщена авіабаза Королівського військового війська. морського флоту цієї країни.

Смолоскип зі священним полум'ям супроводжувала делегація осіб, серед яких помічені такі знаменитості: лорд Себастьян Коу, який є головою ігор у Лондоні – 2012, футболіст та зірка Девід Бекхем та принцеса Ганна, що очолює делегацію.

Почесну роль довірили Девід Бекхем: він доніс Олімпійський вогонь до чаші. Тепер символічне полум'я горітиме протягом усього часу проведення Олімпійських ігор.

Літак зустрічали численні глядачі. Було запрошено різні почесні особи, близько півтисячі представників різних організацій, правоохоронні органи та заступник прем'єр-міністра Корнуолла Нік Клегг. Представник місцевої влади нагадав про те, що тепер факел передаватиметься ланцюжком, у якому задіятимуть близько восьми тисяч людей. Таким чином, Олімпійський вогонь перетне Британію і через 10 тижнів прибуде до Лондона, де його побачать глядачі з усієї земної кулі. 

У суботу гелікоптером факел відправлять на мис Лендс-Енд, що за 25 миль від бази. Звідти й візьме свій початок естафета з вогнем, першим у якій буде Бен Ейнслі, яхтсмен, який тричі здобув перемогу в Олімпійських іграх. Крім нього, почесне звання нести факел отримають Ганна Головкова з Росії, яка отримала це звання перемогою в конкурсі. Дівчина у віршах написала про себе та свою участь у спорті.

27 липня цього року факел має прибути на стадіон до Стратфорда, де від нього запалять вогонь на церемонії відкриття XXX Олімпійських Ігор.

Інші новини розділу

наверх