'Одинадцятиметрове' дербі залишило волзькі команди у зоні перехідних матчів

"Одинадцятиметрове" дербі залишило волзькі команди у зоні перехідних матчів

28.04.2013 674

Волзьке «дербі» у рамках 26-го туру російської першості з футболу між нижегородською «Волгою» та клубом із Самари «Крила Рад» завершилося миром. Під час зустрічі було призначено 3 пенальті, 2 з яких реалізовані – 1:1.

Перший 11-метровий, призначений у ворота «Крильєв Рад» на 38-й хвилині гри, заробив та реалізував Андрій Каряка. А відновити рівновагу в цьому волзькому протистоянні було доручено нападнику самарського клубу Луїсу Кабальєро, який також реалізував пенальті за 8 хвилин до кінця основного часу. Вже доданий час у парагвайського форварда був шанс зробити в цьому матчі «одинадцятиметровий» дубль, але страж нижегородських воріт Михайло Кержаков цього разу впорався з ударом та врятував свою команду від поразки.

Але врятуватися від необхідності брати участь у перехідних матчах такий рахунок жодної з цих команд не дозволив. Після цього матчу «Волга» з 25-ма очками займає 11-й рядок турнірної таблиці, а «Крила Рад» з 24-ма розташовуються на 14-му місці, при тому що суперники свого слова в цьому турі ще не сказали. 

Інші новини розділу

наверх