Обама підтримав одностатеві шлюби

Обама підтримав одностатеві шлюби

Обама підтримав одностатеві шлюби

11.05.2012 722

Це рішення подається як поворотний момент у американському цивільному праві. Барак Обама став першим президентом США, який публічно підтримав одностатеві шлюби.

«Якоїсь миті я просто зробив висновок, що для мене особисто важливо йти далі, тому я думаю, що одностатеві пари мають бути дозволені», - заявив Обама під час телевізійного інтерв'ю.

Деякі аналітики вважають, що Обама вирішив «пограти» у гру про те, що є дуже спірним питанням у США.

Його ймовірний супротивник на президентських виборах республіканець Мітт Ромні проти одностатевих шлюбів.

«Мій погляд на шлюб не змінився з того часу, як я став губернатором, і я говорив про це вже багато разів. Я вважаю, що шлюб - це стосунки між чоловіком і жінкою», -сказав Ромні.

Десятки американських штатів ухвалили закони про заборону одностатевих шлюбів, тому ця заява Обами викликала бурхливу суспільну реакцію.

Багато політиків кажуть, що гей-спільнота набагато ширша в США, ніж усім здається, тому Обама вирішив зробити ставку на них, оскільки вони тепер голосуватимуть за його кандидатуру.

Однак ці слова Обами можуть позбавити його незалежних виборців під час президентських виборів цієї осені, а також консолідувати підтримку Ромні серед євангельських християн.

Інші новини розділу

наверх