Нові ліки можуть врятувати життя мільйонам людей

Нові ліки можуть врятувати життя мільйонам людей

Нові ліки можуть врятувати життя мільйонам людей

10.05.2012 683

Нова ін'єкція, яка дозволить контролювати рівень холестерину, може врятувати життя мільйонів людей. На думку вчених – це потенційний прорив у боротьбі проти інфарктів та інсультів.

Медичний світ був приголомшений після випробування бажаного дива на добровольцях, внаслідок чого майже три чверті шкідливого холестерину та його відкладень в артеріях просто зникли.

Ці експериментальні ліки було розроблено в США і може мати неоціненне значення для тих, у кого є непереносимість до ліків, що найчастіше призначаються, для боротьби з високим рівнем холестерину. Крім того, для багатьох інших пацієнтів навіть високих доз цих препаратів недостатньо, щоб знизити рівень холестерину.

Незважаючи на те, що ці ліки все ще перебувають у ранній стадії розвитку, і навряд чи буде доступним, принаймні, у найближчі чотири роки, його ранній потенціал привів медиків у невимовний захват.

Найбільший ризик шкідливих ліпопротеїнів низької щільності стосується тих, хто вживає їжу з високим вмістом жирів, курить і не займається спортом.

Новий препарат під кодовою назвою REGN727 був розроблений на основі моноклональних антитіл, які вже використовуються у боротьбі проти раку. Для створення нових ліків дві великі американські компанії Sanofi та Regeneron Pharmaceuticals об'єднали свої сили.

Інші новини розділу

наверх