Нова система в автомобілі укладатиме водія спати

Нова система в автомобілі укладатиме водія спати

Нова система в автомобілі укладатиме водія спати

17.05.2012 691

Компанія Mercedes-Benz проводить розробки автомобіля, який використовуватиме ароматерапію та м'яку музику, щоб занурити водіїв у сон.

Спочатку система була розроблена для далекобійників, але тепер компанія сказала, що вона впроваджуватиме її і в свій модельний ряд легкових автомобілів.

Система Active Comfort використовує аромат, м'яке освітлення та приємну музику, щоб допомогти водієві швидше почати «клювати носом». Вона змушуватиме водія зупинитися і подрімати.

Стверджуючи, що 20-хвилинний сон допоможе «посилити концентрацію, реакцію та загальну продуктивність за кермом», Mercedes встановить цю систему, яка подаватиме аромати через систему кондиціювання повітря. Салон автомобіля буде заповнюватись різними ароматами залежно від того, що водій робить. Ментол, наприклад, щоб стимулювати почуття та тримати їх у підвищеній готовності, коли водій збирається здійснити обгін.

Статистика аварій показує, що втома є причиною 15% усіх смертельних ДТП та 8% усіх аварій.

Система також включає деякі зміни в салоні автомобіля, які дозволяють забезпечити кращу шумоізоляцію і поліпшення припливу свіжого повітря. Шум може бути стомлюючим для водіїв, а якщо в салоні стає занадто жарко, це може призвести до втоми і збільшення часу реакції.

Інші новини розділу

наверх