Невдалий аборт зобов'язав гінеколога 26 років виплачувати аліменти

Невдалий аборт зобов'язав гінеколога 26 років виплачувати аліменти

Невдалий аборт зобов'язав гінеколога 26 років виплачувати аліменти

27.05.2012 702

Суд Майорки в Іспанії зобов'язав виплачувати аліменти медика, який не зміг успішно провести аборт. Тепер гінеколог повинен заплатити за моральну шкоду жінці 150000 євро компенсації одноразовим платежем, і, крім цього, виплачувати по 978 євро щомісяця, поки дитині, яку йому не вдалося вбити в зародку, не виповниться 26 років.

Відомо, що ця історія почалася ще у 2010 році, жінка звернулася до клініки, щоб перервати вагітність, перебуваючи на двохмісячному терміні. Лікар провів процедуру і запевнив пацієнтку, що та пройшла вдало, але за три місяці жінка повернулася знову, вважаючи, що завагітніла знову. Бідолаха з жахом дізналася, що вже на п'ятому місяці вагітності.

У клініці жінці запропонували повернути вартість проваленої операції, а повторному перериванні вагітності відмовили через великий термін. Проте пацієнтці запропонували звернутися до клініки в Барселоні, мовляв, там можуть допомогти провести операцію. 

Материнські почуття взяли гору, і іспанка народила здорового сина, а її адвокат порадив жінці подати до суду на халатного медика та клініку, жінка послухалася юриста і не помилилася. 

Інші новини розділу

наверх