Найбільша культуристка Великобританії щаслива та самотня

Найбільша культуристка Великобританії щаслива та самотня

Найбільша культуристка Великобританії щаслива та самотня

12.04.2012 1963

Вона роками прагнула стати культуристкою та чемпіоном світу, але тепер 35-річна Рене Кемпбелл стверджує, що її мускулатура заважає їй знайти кохання, тому вже дев'ять років вона залишається одна.

Рене вважає, що більшість чоловіків відштовхує її зовнішній вигляд і їм важко звикнути з її строго регламентованим способом життя – інтенсивні щоденні тренування та строга дієта не кожному до душі. Вона одночасно й пишається своїм виглядом та визнає його недоліки.

Від шлюбу залишилися двоє дітей та розлучення. Після якого вже дев'ять років Рене залишається одна. Усі спроби побудувати відносини успіхом не закінчувалися. Тепер вона просто каже, що "заміжня" за бодібілдингом. 

"Я почуваюся комфортно. Я і уявити не можу собі повернення до колишніх форм. Тільки ось зараз вважаю, що перебуваю заміж за бодібілдінгом".

Рене з головою пішла в бодібілдинг після кількох занять триатлоном у 2008 році, коли почала обожнювати жінок-культуристок, їх м'язова маса викликала неприховане захоплення.

Після цього було поставлено мету стати найбільшою жінкою-бодібілдером Великобританії. Наполегливу працю було винагороджено.

Рене пишається своїм сильним тілом і любить виставляти його напоказ.

Інші новини розділу

наверх