НАТО дякує Україні, але стурбоване виборчим правосуддям

НАТО дякує Україні, але стурбоване виборчим правосуддям

НАТО дякує Україні, але стурбоване виборчим правосуддям

25.02.2013 736

Засідання комісії Україна-НАТО, яке відбулося у Брюсселі, свідчить про зацікавленість обох сторін у практичній співпраці на оборонній ниві. Так заявляють урядовці.

Проте, як зазначає глава Північноатлантичного альянсу Андерс Фог Расмуссен, партнерство ґрунтується на демократичних принципах. Тому вибіркове застосування правосуддя, яке існує в Україні, непокоїть країни НАТО. Втім, домовленості, які досягли у штаб-квартирі альянсу, свідчать про близькі позиції сторін щодо миротворчих операцій та сфери глобальної безпеки.

Наприкінці року Україна стане першою державою-партнером НАТО, яка приєднається до протипіратської місії «Океанський щит». Про це 22 лютого домовилися представники Північноатлантичного альянсу та українські Міністерства оборони. Натомість, держави-члени цього військово-політичного союзу обіцяють підтримку українських збройних сил на шляху реформування та модернізації.

Україна залишається достатньо активною в оборонній та військовій співпраці з Альянсом. Українські миротворці беруть участь у десяти місіях, що проводяться у семи країнах світу. 

Інші новини розділу

наверх