НАСА відкрило еліксир вічної молодості

НАСА відкрило еліксир вічної молодості

НАСА відкрило еліксир вічної молодості

31.05.2012 683

Фруктовий напій, розроблений в лабораторіях NASA, який необхідний астронавтам, має властивості еліксиру вічної молодості.

Еліксир вводиться в меню космонавтів як захист від радіації в космосі. Було встановлено, що він омолоджує шкіру та уповільнює подальше старіння.

Відомі лише інгредієнти, але не пропорції та типи антиоксидантів.

Цей напій відомий як AS10, суміш фруктів, овочів та фітоелементів. Це справді допомагає подолати шкідливі випромінювання під час місії. Випробування наукового колективу з Юти показало, що коктейль має захисні функції від ультрафіолетових променів. Якщо приймати еліксир регулярно, шкіра очищається від пігментних плям, зморшок.

В експерименті беруть участь 180 людей, які щодня п'ють магічну рідину. Після чотирьох місяців було підтверджено, що всі учасники експерименту позбулися зморшок на 17%. Також очистили пігментні плями.

Можливо, процес омолодження відбувається через те, що напій містить велику кількість антиоксидантів. Ці речовини нейтралізують молекули, які ушкоджують клітини та викликають небезпечні захворювання. Саме вони грають вирішальну роль процесі старіння.

Дослідники опублікували склад напою, але вказали точні пропорції. Таким чином, AS10 містить рослинні соки, зелений чай та екстракти деяких екзотичних фруктів та рослин.

Інші новини розділу

наверх