На Україну чекає різкий обвал курсу національної валюти?

На Україну чекає різкий обвал курсу національної валюти?

На Україну чекає різкий обвал курсу національної валюти?

01.04.2012 927

Почали ходити чутки про девальвацію гривні. Деякі експерти в галузі економіки вже пророкують обвал національної валюти як мінімум на 10%. Не катастрофічне, але стрімке падіння гривні очікується вже до кінця поточного року, а саме ближче до Новорічних свят.

У період передвиборчих перегонів, фінансисти впевнені, чекати на обвал української валюти не варто, оскільки влада всіляко відтягуватиме цей неприємний момент.

Економічний експерт Павло Розенко вважає, що в НБУ сподіваються на те, що девальвацію гривні на 10% практично ніхто не помітить, оскільки показник цей не такий вже й значний, а крім того, населення країни не має відчути на собі 10-відсоткового. обвалу валюти. 

Фахівці пояснюють, що курс гривні та його стабільність залежать від багатьох факторів. це і позиція України на світовому фінансовому ринку, і врожай, і політична стабільність країни загалом, а також торговельні відносини з Росією. Всі ці фактори, зібрані воєдино, є показником того, наскільки країна близька до знецінення національної валюти.

Інші новини розділу

наверх