На рибі виявили образ Ісуса

На рибі виявили образ Ісуса

На рибі виявили образ Ісуса

05.04.2012 682

Його зображення бачили на скелях, вікнах і навіть коржі. Зараз, у дні, що передували Великодню, ще один дивний образ Ісуса був виявлений.

24-річна Еріка Шельда стверджує, що вона сфотографувала ската з блискучим зображенням Христа на спині, коли гуляла на березі в Південній Кароліні і виявила викинуту на берег рибу. Однак вона навіть була настроєна скептично спочатку. «Я спочатку подумала, що це було схоже на бородатого бездомного», - сказала вона. «Але, коли я надіслала фотографії одному з моїх друзів, він сказав: «Так це ж Ісус». І я подумала: «О, мій Бог. Ти маєш рацію».

Це вже не перший випадок, коли зображення обличчя Ісуса виявлялося в найнесподіваніших місцях. На Попелясте середовище, людина в Нью-Мексико заявила, що знайшла зображення Христа на тортильї. У 2003 році тисячі людей проробили в Пассаїк, штат Нью-Джерсі, після того, як пройшла чутка, що образ Ісуса на картині «Таємна вечеря» набув вигляду Діви Марії. У 2007 році співробітниця ресторану в Техасі стверджувала, що вона бачила образ Ісуса в каструлі, яку мила.  Існує також знаменитий сирний сендвіч-гриль, який нібито носив зображення Марії, потім проданий за $28.000 у 2004 році.

Інші новини розділу

наверх