Можливо у Каліфорнії легалізують одностатеві шлюби

Можливо у Каліфорнії легалізують одностатеві шлюби

Можливо у Каліфорнії легалізують одностатеві шлюби

02.03.2013 645

В адміністрації президента зажадала від влади Каліфорнії скасувати заборону одруження одностатевих пар. Представники Мін'юсту вже надіслали відповідну заяву до Верховного Суду. Генпрокурор також зазначив, що цією вимогою адміністрація намагається відстояти один за головні принципи Конституції, а саме – рівність усіх перед законом.

Американські ЗМІ говорять про те, що адміністрація президента вимагає відміни «пропозиції 8» каліфорнійської конституції. Ця поправка, яка була прийнята під час референдуму у 2008 році, визначає шлюб як союз між чоловіком та жінкою, що повністю виключає можливість одруження одностатевих пар. Відповідну заяву про неконституційність цього рішення було направлено до Верховного суду ще у 2012 році.

Варто також зазначити, що представники Білого Дому минулого тижня вже подали подібний позов до вищої судової інстанції США, лише щодо іншої справи, в якій адміністрація Обами просить скасувати основні положення федерального "закону про захист шлюбу", який був прийнятий у 1996 році.

Питання одностатевих шлюбів є одним із найгостріших у соціальному плані, оскільки в багатьох штатах досі існує велика кількість обмежень, які стосуються громадян із нетрадиційною сексуальною орієнтацією.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018365 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018316 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018333 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018273 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018283 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017314 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017343 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017351 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017458 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016504 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх