Молоко - чи справді користь?

Молоко - чи справді користь?

Молоко - чи справді користь?

05.04.2012 740

Дієтологи поділилися з суспільством своїм баченням питання, яке останнім часом дуже часто спливе в пресі та на телебаченні та зачіпає тему про користь молока та молочної продукції.

Вчені з усього світу вже не раз висували свої версії про те, що молоко можуть пити тільки діти, а ось дорослим воно завдає лише шкоди та ні грама користі. Аргументується це тим, що навіть у дикій природі тварини вигодовують дитинчат молоком, а дорослі особини цей продукт не вживають.

Проте вітчизняні та російські фахівці стверджують, що українці, росіяни та жителі Північної Європи чудово перетравлюють цей продукт, на відміну від жителів Азії, Африки та Латинської Америки, до речі, у жителів Південної Європи також спостерігаються проблеми зі засвоєнням лактози в організмі. 

Крім того, існує помилкова думка, що люди схильні до повноти не можуть собі дозволити і склянки молока. це не так. Можна пити молоко зниженої жирності, адже повніє людина від відсотка жиру, що міститься у цьому напої. А всі грішать на високу калорійність молока.

Єдина категорія людей, і це не залежить від генетичних особливостей людини, яким украй не рекомендується вживати молоко. алергіки, навіть кип'ячене молоко може негативно вплинути на здоров'я людини, схильної до алергії. 

Інші новини розділу

наверх