Мільйонерами стають вчені, які займаються здоров'ям людей

Мільйонерами стають вчені, які займаються здоров'ям людей

Мільйонерами стають вчені, які займаються здоров'ям людей

24.02.2013 700

Минули часи, коли наукою люди займалися заради задоволення дослідницької цікавості, не розраховуючи на матеріальні блага. Завдяки новим призам, заснованим керівниками найуспішніших інтернет-компаній, одразу 11 учених стали цього року мультимільйонерами.

Кожен із них отримає нагороду у розмірі 3 мільйонів доларів США за прорив, здійснений у науках, пов'язаних зі здоров'ям людини та продовженні тривалості її життя.

Одинадцять учених, з яких дев'ять живуть в Америці, а решта - у Японії та Нідерландах, завдяки новій премії отримають достатньо грошей для того, щоб продовжувати свої дослідження генетики людини і стовбурових клітин та засобів боротьби з раком.

Нагороду зі складною назвою Breakthrough Prize for Life Sciences, що у півтора рази перевищує престижну Нобелівську премію, заснували нові мільярдери з інтернет-компаній, виходець із Росії Сергій Брін, співзасновник компанії Google, ще один американець Марк Цукерберг, засновник соціальної мережі Facebook та російський підприємець Юрій Мільнер.

Фонд, який займатиметься присудженням премії, є некомерційною корпорацією, «покликаною допомагати у здійсненні прориву в дослідженнях, винагороджувати вчених та піднімати престиж наукової кар'єри». У майбутньому нові призи будуть присуджуватись за «минулі досягнення в науках про життя, щоб надати лауреатам більше свободи та можливостей для їх досягнень у майбутньому», йдеться у заяві Фонду.

Інші новини розділу

 • Переваги електричних камінів 08.02.2018365 Переваги електричних камінів
  У списку предметів, що створюють затишок, камін стоїть в першій п'ятірці. Йому належить звання символу домашнього вогнища.
 • Дров'яна піч в будинку 11.01.2018294 Дров'яна піч в будинку

  Що хорошого в каміні - знають усі. Що поганого - тільки ті, у кого він вже є.

 • Південна Корея звинуватила хакерів КНДР в крадіжці криптовалюти 19.12.2017257 Південна Корея звинуватила хакерів КНДР в крадіжці криптовалюти
  Національне агентство розвідки Південної Кореї заявило про причетність північнокорейських хакерів до атаки на найбільшу в світі біржу криптовалюти Bithumb.
 • Заробити на YouTube стане складніше 28.10.2017310 Заробити на YouTube стане складніше
  Тепер рекламу на відеохостингу YouTube можна буде розміщувати на каналах, де відеоролики набрали більше 10000 переглядів. Про це повідомляють адміністратори популярного відеосервісу.
 • Microsoft отримала патент на складаний гаджет 11.09.2017350 Microsoft отримала патент на складаний гаджет
  Мабуть, відома американська корпорація Microsoft вирішила не відставати від технологічних гігантів Apple, Samsung, LG, Nokia. І зовсім недавно отримала охоронний документ на розробку згинальні гаджета.
 • Годинники Uvolt зарядять будь-які мобільні пристрої 09.05.2017440 Годинники Uvolt зарядять будь-які мобільні пристрої
  Найчастіше багато людей для того, щоб постійно залишатися на зв'язку носять всюди з собою різні зарядні пристрої. Тепер така необхідність повністю зникне, оскільки канадські фахівці створили інноваційні наручний годинник, за допомогою яких можна буде заряджати абсолютно будь-які гаджети.
 • За допомогою унікальної ручки CreoPop можна малювати на склі 11.03.2017458 За допомогою унікальної ручки CreoPop можна малювати на склі
  Фахівці створили незвичайну ручку, яка оснащена світловідбивним чорнилом. Асортимент інноваційних ручок просто величезний. Серед них є така новинка, яка має ряд незвичайних можливостей і характеристик.
 • Швейцарські фахівці винайшли незвичайний годинник 27.01.2017443 Швейцарські фахівці винайшли незвичайний годинник

  Незвичайні наручні годинники були створені швейцарським виробником. Унікальність цих нових годинників в тому, що при їх виробництві використовувалася натуральна коров'яча шкіра і справжній вершковий сир. З шкіри зроблений ремінець, а сир використаний при виробництві корпусу. У справжніх швейцарських годинників повинно бути не менше 60% відсотків деталей, вироблених саме на території Швейцарії.

 • Фахівці створили дитячий очищувач повітря 14.01.2017445 Фахівці створили дитячий очищувач повітря

  Багато батьків всерйоз замислюються про чистоту повітря в своїх оселях. Звичайна витяжка і кондиціонери не зможуть повноцінно очистити повітря від бруду і шкідливих речовин, що потрапляють з вулиці. В першу чергу це негативно відбивається на здоров'ї дітей.

 • У США винайшли кросівки, які будуть контролювати стан власника 18.12.2016441 У США винайшли кросівки, які будуть контролювати стан власника
  Американський виробник Under Armour створив унікальне спортивне взуття, яке здатне контролювати стан і своєчасно попередити людини про втому. При певних показниках стомлення кросівки зможуть уберегти власника від можливих травм.
наверх