Mercedes-Benz CLS Shooting Brake позує перед фотокамерами

Mercedes-Benz CLS Shooting Brake позує перед фотокамерами

Mercedes-Benz CLS Shooting Brake позує перед фотокамерами

11.05.2012 668

Схоже, що залишилося не так багато часу до того моменту, як Mercedes-Benz скине покривало з нового доповнення до свого модельного ряду CLS. Йдеться про практичніший варіант під назвою Shooting Brake, але зараз німці все ще проводять остаточні тестування за участю злегка замаскованих прототипів.

Автомобіль, який розраховує внести новий рівень стандартів у суб-сегмент категорії 4-дверних преміум-купе, заснований на концепції 2010 Shooting Brake.

У той час, як задня частина нової моделі CLS має гладкий профіль, це також означає, що простір для задніх пасажирів не буде особливо просторим у порівнянні з таким конкурентом, як, наприклад, E-Class Estate.

Натомість нова модель просто пропонуватиме велику висоту багажника і поліпшення практичності в порівнянні з версією седана.

Лінійка двигунів Shooting Brake відповідатиме її «брату» седану і включає кілька бензинових і дизельних варіантів, починаючи з 2.2-літрового турбодизеля потужністю з 204 л. с. (для Європи) та завершуючись 5.5-літровий бі-турбований V8 (557 к. с. та 800 Нм крутного моменту) для флагмана CLS 63 AMG.

Нова модель має з'явитися в автосалонах наприкінці цього або на початку 2013 року.

Інші новини розділу

наверх