Мавроді втік з лікарні, прихопивши з собою дороге обладнання

Мавроді втік з лікарні, прихопивши з собою дороге обладнання

Мавроді втік з лікарні, прихопивши з собою дороге обладнання

23.03.2012 743

Сергій Мавроді, відомий натхненник піраміди МММ, зник учора з московської лікарні, куди його доставили два дні тому. Разом з ним пропав і дорогий медичний устрій.

Мавроді був доставлений до лікарні із СІЗО, де він відбував п'ятиденний арешт за відмову платити 1000 рублів штрафу за адміністративне правопорушення.

Поліція наразі проводить опитування персоналу Боткінської лікарні. Якщо вони офіційно подадуть скаргу про зникнення дорогого медичного обладнання, то поліція почне слідство.

За словами російських ЗМІ, пристрій, який зник безвісти, є апаратом Холтера, портативним пристроєм, який використовується для моніторингу серцевої діяльності та артеріального тиску .

Персонал лікарні поки що від коментарів відмовився.

Адвокат Мавроді розповів, що його клієнт, швидше за все, з'явиться на судових слуханнях у четвер у рамках однієї з десяти адміністративних справ, порушених проти нього.

«Я сам дізнався лише із ЗМІ, що він втік», - сказав Олександр Молохов. «Він вільна людина і не перебуває під арештом. Він буде продовжувати лікування відповідно до рекомендацій лікарів і з'явиться в суді, якщо відчує себе краще.

Інші новини розділу

наверх