Матері самі доводять дітей до ожиріння!

Матері самі доводять дітей до ожиріння!

Матері самі доводять дітей до ожиріння!

15.05.2012 748

Вчені дійшли висновку, що сучасні жінки із заможних країн починають все активніше перегодовувати своїх дітей, що стає причиною проблем із зайвою вагою та відповідно до здоров'я.

Основна проблема полягає в тому, що жінки відмовляються здебільшого визнавати, що у їхніх дітей проблеми зі здоров'ям через зайву вагу. Так, лише 4% жінок, у чиїх дітей є зайва вага, і лише 30% матерів, у чиїх дітей діагностували ожиріння, визнають, що їхні малюки мають проблеми зі здоров'ям, викликані зайвою вагою.

Також дослідники встановили, що людство даремно звинувачує телевізор у дитячому ожирінні, оскільки він практично не впливає на фізичну активність дитини. А ось матері, які дбають про свою фігуру, дуже часто забувають, що їхнім дітям також доведеться зіткнутися із проблемою зайвої ваги. Лише чверть матерів дбати про фігуру своїх маленьких доньок та 10% про фігуру синів. 

Список обставин, що ведуть до дитячої повноти, доповнює споживання цукерок та чіпсів з раннього віку, відсутність сніданку та звичка їсти не на кухні. 

Інші новини розділу

наверх