Марні корисні звички

Марні корисні звички

Марні корисні звички

23.06.2012 668

Розпорошено міф про корисність деяких звичок, про які нам здавна твердили вчені уми. Виявляється, багато хто з них не приносить жодного ефекту. Наприклад, обов'язкове відвідування стоматологічного кабінету двічі на рік. Нам говорять про постійний контроль за станом своїх зубів. Тому візити до стоматолога мають бути регулярними.

Але виявилося, що такий графік профілактичних оглядів нав'язаний нам виробниками рекламної пасти та їхньою рекламою. Якщо цього немає необхідності, то й одного відвідування лікаря на рік достатньо.

Жорстке обмеження їжі у вечірній час також не є науково доведеним. Заборона на їжу після восьмої години вечора не призведе до зниження ваги. Голод тільки завадить заснути та організм не відпочине.

Є люди, які намагаються щорічно пройти повне обстеження. Експерти з'ясували, що це марно. Точних даних медики все одно не отримають.

Існує гіпотеза, що не можна їсти в гарячому вигляді. Але насправді все навпаки. Гаряча їжа сприяє зниженню ваги, оскільки її прийомі прискорюється обмін речовин.

Жорстка зубна щітка, яку рекомендують використовувати при чищенні, може пошкодити поверхню ясен та зубну емаль. Щітка з більш м'якою щетиною теж ретельно чистить зуби, не гірше, ніж жорсткі щітки, що рекомендуються.

Ми звикли, що правильно піддавати свої зуби чистці двічі на день. Але для здоров'я можна обійтись і вечірньою процедурою. Тільки не варто забувати про зубну нитку. Її використання дійсно визнано і доведено корисним.

Інші новини розділу

наверх