Марадона подає до суду на Італію

Марадона подає до суду на Італію

Марадона подає до суду на Італію

17.05.2012 710

Один із найкращих футболістів в історії гри мільйонів Дієго Армандо Марадона має серйозні проблеми з податковою службою Італії. Причому, ці проблеми тривають вже майже 27 років. відколи Марадона почав грати за «Наполі» 1984 року.

Справа в тому, що аргентинця звинувачують у ухиленні від сплати податків. А за майже чверть століття сума набігла просто величезна. 40 мільйонів євро, причому борги Марадони перед італійською державою щодня зростають на три тисячі євро.

Намагання адвокатів Марадони досягти консенсусу з державою не призводять до вирішення проблеми. Аргентинець був готовий сплатити штраф у розмірі 3,5 мільйона євро, але італійська влада не погоджується на таке вирішення конфлікту.

Марадона вирішив подати позов проти Італії. аргентинець не тільки хоче позбутися своїх боргів, але й вимагає 50-мільйонної компенсації за ту шкоду, яку було завдано його іміджу та гідності.

Зазначимо, що Марадона за власним визнанням хоче відвідати Італію, але не може навіть перетнути кордони «чоботової» країни. Більше того, у аргентинської зірки футболу вже одного разу відбирали коштовності на користь його боргів перед італійською державою, коли Марадона намагався в'їхати до Італії. 

Інші новини розділу

наверх