Мамаєва Слобода готується приймати гостей на Великому українсько-польському фестивалі

Мамаєва Слобода готується приймати гостей на Великому українсько-польському фестивалі

Мамаєва Слобода готується приймати гостей на Великому українсько-польському фестивалі

02.05.2012 700

Справжні патріоти та поціновувачі української культури зможуть чудово провести час, відпочити, а головне більше дізнатися про історію України на Великому українсько-польському фестивалі "Україна - земля козаків". Захід пройде у серці української столиці на території козацького поселення «Мамаєва Слобода». Усі бажаючі зможуть потрапити на фестиваль з 2 червня по 1 липня.

В рамках цього фестивалю можна буде побачити масу феєричних шоу та вистав з особливим колоритом української та польської культур. Глядачам покажуть кінно-каскадерське шоу, демонстрацію зброї та гонору представників обох народів. Щодня, в рамках фестивалю, можна буде переглянути лицарські змагання між українськими козаками та польськими крилатими гусарами. 

Окрім демонстрації вміння володіти зброєю на фестивалі буде представлено творчість українських та польських фольклорних колективів. Учасники фестивалю продемонструють особливості національної кухні обох країн. Усі бажаючі зможуть скуштувати зварений у великому казані просто неба справжній козацький куліш, поїсти вареників та смаженої риби, а також насолодитися стравами польської національної кухні. Не забудуть організатори фестивалю і про дегустацію найкращих хмільних напоїв, виготовлених за рецептами наших предків.

Гості фестивалю зможуть вивчити кілька національних польських та українських танців, а також взяти участь у майстер-класах, які навчають стародавнім ремеслам.

З фестивалю можна буде забрати подарунки та сувеніри, придбані на «Слобідському ярмарку-2012».

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018362 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018315 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018332 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018273 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018283 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017314 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017342 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017351 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017458 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016504 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх