Луческу сподівається незабаром повернутися до Донецька

Луческу сподівається незабаром повернутися до Донецька

Луческу сподівається незабаром повернутися до Донецька

23.01.2012 717

Головний тренер ФК «Шахтар» (Донецьк) Мірча Луческу сподівається виписатися з університетської клініки у Бухаресті, але все ще не знає, коли лікарі дозволять йому покинути лікарню.

«Я почуваюся набагато краще. Особливо, порівняно з моїм попереднім станом. Я навіть можу сказати, що почуваюся добре! Я все ще у фазі відновлення, але сподіваюся повернутися додому незабаром», - сказав він прес-службі футбольного клубу.

Луческу також сказав, що він часто розмовляє телефоном з його помічником у ФК «Шахтар» Олександром Спірідоном, генеральним директором Сергієм Полкіним та медичним персоналом клубу, так само як і з президентом клубу Рінатом Ахметовим.

Луческу сказав, що це було вперше у його житті, коли він потрапив до автокатастрофи. Однак, незважаючи на це, він планує продовжувати їздити машиною і в майбутньому.

«Звичайно, я їздитиму. Чому ні? Адже я бачив той трамвай. Водій трамваю також бачив мене. Я був упевнений, що він мав намір зупинитися», - сказав Луческу.

6 січня Луческу потрапив в автокатастрофу в Бухаресті, де він пошкодив груди і зламав кілька ребер. 8 січня він переніс операцію.

Інші новини розділу

наверх