ЛСД лікує алкоголіків

ЛСД лікує алкоголіків

ЛСД лікує алкоголіків

09.03.2012 703

Одна доза галюциногенного препарату ЛСД може допомогти алкоголікам залишити пити. Про це свідчать аналізи досліджень, проведених 1960 року.

Інформація, представлена ​​в журналі психофармакології, заснована на даних шести досліджень більше 500 пацієнтів.

У статті йдеться, що виявляється «значний позитивний ефект» на людей, які зловживають алкоголем, який продовжувався протягом декількох місяців після прийняття препарату.

ЛСД є одним із найпотужніших галюциногенів із усіх існуючих. Він працює, блокуючи хімічну речовину в мозку (серотонін), яка управляє функціями, включаючи сприйняття, поведінку, почуття голоду та настрій.

Дослідники з Норвезького університету науки та технологій проаналізували більш ранні дослідження щодо застосування препарату у період між 1966 та 1970 роками.

Пацієнти, які брали участь у програмах лікування алкоголізму, отримали одну дозу ЛСД обсягом від 210 до 800 мкг.

У групі пацієнтів, які приймали ЛСД, 59% показали зниження рівня зловживання алкоголем порівняно з 38% в іншій групі, які зазнавали стандартних процедур лікування алкоголізму.

Цей ефект зберігався протягом року після ухвалення галюциногену. Крім того, ті, хто приймав ЛСД, також повідомили про більш високий рівень помірності навіть через рік, тобто вони стали вживати алкоголь у нормальних дозах і більше не страждали на запої.

«Зважаючи на докази сприятливого впливу ЛСД на алкоголізм, викликає подив, чому цей метод лікування залишився значною мірою поза увагою», - йдеться у статті в журналі.

Професор Девід Натт, якого звільнили з посади радника з використання наркотиків при уряді Великобританії, раніше закликав до того, щоб закони, що регулюють обіг наркотиків, були пом'якшені, щоб дозволити провести додаткові дослідження.

Інші новини розділу

наверх