Лобановський – тренер, який змінив футбол

Лобановський – тренер, який змінив футбол

Лобановський – тренер, який змінив футбол

10.04.2012 685

Новинний закордонний портал Bleacher Report опублікував неофіційний список представників тренерського ремесла, які назавжди змінили футбол. Окрім Боба Пейслі, Рінуса Міхельса та Арріго Саккі до списку топ-тренерів потрапив легендарний радянський та український фахівець Валерій Васильович Лобановський.

Журналісти інформаційного порталу відзначають Лобановського, як одного з найкращих, проте недооцінених тренерів усіх часів. Лобановський одночасно вважається одним із найневизнаніших тренерів, адже не працював за межами СРСР, тому ніколи не мав високої популярності у європейському футболі.

Американський популярний портал також підкреслює дивовижну довговічність тренерської кар'єри Лобановського. від 60-х років до 2002 року, року смерті великого тренера після інфаркту під час матчу із запорізьким «Металургом».

«Він порушив монополію Росії у радянському футболі. Він також мав світовий рекорд, отримавши більше 20 трофеїв в СРСР і два Кубки кубків і Суперкубок Європи», - додають американські журналісти.

Інші новини розділу

наверх