Lada Granta з 'автоматом' з'явиться вже у серпні

Lada Granta з

Lada Granta з "автоматом" з'явиться вже у серпні

19.06.2012 669

Вже в серпні цього року «АвтоВАЗ» вперше у своїй історії розпочне випуск серійних автомобілів з автоматичною коробкою передач.

«Якщо випускаються на «АвтоВАЗі» автомобілі з коробками JATCO будуть добре продаватися, якщо споживач оцінить наш продукт, то не виключена і можливість організації нашого виробництва в Росії», - заявив президент японської компанії Такасі Хата.

Першою моделлю, яка отримає автоматичну коробку передач, стане седан Lada Granta (надалі АКПП може дістатися й іншим моделям компанії). Правда, мова в даному випадку йдеться не про сучасні 6- або 8-ступінчасті АКПП, а про стару за конструкцією 4-ступінчасту коробку. Однак завдяки цьому можна сподіватися, що ціна на «автомат» буде не надто високою – раніше називалася орієнтовна вартість 30 000 крб.

Передбачається, що щороку «АвтоВАЗ» буде випускати по 80 000 Granta з «автоматами». P.S. Головним акціонером JATCO є компанія Nissan, яка має 75% акцій заводу. Проте ця фірма має й інших співвласників. Так, 15% належить Mitsubishi Motors, а також 10% Suzuki Motor Corporation.

Інші новини розділу

наверх