Куріння краде жіночу красу!

Куріння краде жіночу красу!

Куріння краде жіночу красу!

28.04.2012 754

Куріння стало нормою жіночої частини населення нашої планети. Милі дами беруться за пачку сигарет із самих різних спонукань. Хтось хоче подолати стрес за допомогою сигарети, комусь подобається смак або запах тютюнового диму, хтось палить із подружками за компанію, а хтось думає, що сигарета допоможе схуднути.

Так чи інакше, з кожним роком кількість жінок, що палять, збільшується, і цей факт лякає, оскільки, підкурюючи чергову сигарету, жінка завдає шкоди своєму здоров'ю та здоров'ю своїх майбутніх дітей, а це загрожує проблемами здоров'ю всієї нації.

Більшість жінок не помічають, як вони «змінилися» зі своїм стажем курці. А досвідчені косметологи пропонують усім любителькам сходити на перекур, стати перед дзеркалом і уважно подивитися на себе. 

Першим неприємним сюрпризом стане стан шкіри, її колір, відсутність тонусу і сухість – це все результат пристрасті до куріння. 

Волосся теж страждає від нікотину, воно стає тьмяним і ламким, шкіра голови втрачає необхідну вологу. Те ж саме відбувається з нігтями – потьмяніння, розшарування. Нігті стають крихкими і згодом пристойний манікюр стане лише мрією. 

Зуби жовтіють, виникають проблеми зі здоров'ям ясен, саму курку постійно видає неприємний запах із рота. 

Окрім косметологічних проблем розвиваються серйозні проблеми у галузі гінекології. Насамперед жінка повинна розуміти, що народити здорову дитину для жінки, яка палить, стає набагато складніше, не кажучи вже про те, що зростає ризик безпліддя або викидня. 

Інші новини розділу

наверх