Курці ризикують втратити зір

Курці ризикують втратити зір

Курці ризикують втратити зір

04.05.2013 663

У Великій Британії вченими Манчестерського університету було виявлено, що куріння тютюнових виробів негативно впливає на зір людини. Статистика свідчить, що саме через куріння вже засліпли близько 17 тис. людей.

У ході досліджень було виявлено, що ризик втрати зору так само великий, як розвиток раку легенів. Вчені доводять, що у курців розвивається певна форма хвороби, що називається «дистрофія жовтої плями»

Саме ця область сітківки курця «жовта пляма» і є найбільш схильною. Організм курця перестає засвоювати з їжі потрібні йому поживні елементи на підтримку хорошого зору.

Люди, які курять ризикують отримати рак легенів, а так само дистрофію сітківки очей у 4 рази вищі, ніж ті – хто не курить. Підтверджується навіть те, що ризик засліпнути у людей, які курять зрідка все одно в рази вищий, ніж у тих, хто веде здорове життя.

Керівник групи офтальмологів, Манчестерського дослідницького університету Саймон Келлі заявив - «Дуже важливо донести людям цю інформацію» Ми добиватимемося, щоб на пачках з-під цигарок, наносилися відповідні написи із попередженнями даного виду захворювання.

Інші новини розділу

наверх