Крим виходитиме на міжнародний ринок туризму

Крим виходитиме на міжнародний ринок туризму

Крим виходитиме на міжнародний ринок туризму

12.05.2012 653

Міністерство культури Криму підписало угоду про співпрацю з компанією Chemonics International, Inc., яка реалізовуватиме в Україні проект «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність».

Угода передбачає об'єднання зусиль обох сторін, спрямованих на розвиток культури та збереження культурної спадщини у Криму, а також її популяризації на міжнародному ринку туризму.

"Міністерство культури Криму має позитивний досвід у реалізації спільних проектів із неурядовими організаціями у галузі культури та мистецтва. Лише у другій половині минулого року у зв'язку з активною роботою міністерства понад 2 млн. гривень було залучено до цієї області", - сказала Міністр культури Криму Олена Плакіда.

За її словами, пріоритетом спільної роботи Міністерства культури Криму та Агентства США з міжнародного розвитку є популяризація Криму на міжнародному туристичному ринку як найбільш привабливий регіон, що має багату історію, унікальну природу, різноманітність культур, звичаїв та традицій різних народів, що проживають у цьому унікальному регіоні. 

Інші новини розділу

наверх