Кожен четвертий українець – гіпертонік

Кожен четвертий українець – гіпертонік

Кожен четвертий українець – гіпертонік

08.05.2012 736

Кияни готуються до акції «120/80», яка пройде 12 травня у парку ім. Т.Шевченка, і яку організовує волонтерський рух «Академія здорових сердець». Сама акція присвячена Міжнародному дню боротьби з гіпертонією.

У ході цієї незвичайної акції усі бажаючі зможуть безкоштовно отримати консультацію кваліфікованого кардіолога, взяти участь у веселих вікторинах, а володарі ідеального тиску 120/80 отримають цінні призи від спонсорів акції.

Насправді проведення такого заходу в країні більш ніж необхідне, адже, за останніми даними в Україні, від підвищеного артеріального тиску страждає 12 мільйонів людей, а це кожен четвертий українець. 

Крім того, медики зазначають, що молодь погано обізнана з цим і багато юних українців навіть не знають належних норм артеріального тиску. 

«За даними МОЗ України, щороку від інсультів та інфарктів помирають близько 400 тисяч українців. Показник смертності від серцево-судинних захворювань в Україні є одним із найвищих у світі — близько 66%. Одна з причин цього — у тому, що українці мало займаються профілактикою захворювань і загалом безтурботно ставляться до свого здоров'я», - зазначає керівник волонтерської організації «Академія здорових сердець». 

Інші новини розділу

наверх