Коноплянка може стати відкриттям Євро-2012

Коноплянка може стати відкриттям Євро-2012

Коноплянка може стати відкриттям Євро-2012

22.05.2012 658

У цьому переконані журналісти авторитетної іспанської спортивної газети «Marca». На думку іноземних колег, півзахисник «Дніпра» і збірна України має реальні перспективи не лише стати відкриттям чемпіонату Європи з футболу, а й після нього переїхати в сильний європейський чемпіонат як молоду зірку гри мільйонів.

«У свої 22 роки Коноплянка є однією з найбільших надій господарів турніру. Граючи на лівому фланзі атаки, він з 2007-го року виступає за дорослу команду "Дніпра", який зараз очолює Хуанде Рамос. Коноплянка має чудовий удар і має чудові перспективи, щоб перейти з українського чемпіонату в одну з топових ліг Європи», - пишуть на сторінках газети «Marca».

Окрім Коноплянки, «Marca» бачить потенційних зірок серед наступних футболістів – Маріо Гетце (Німеччина), Крістіан Еріксен (Данія), Себастьян Джовінко (Італія), Алекс Окслейд-Чемберлен (Англія), Ян МВілла (Франція), Хорді Альба (Іспанія), Алан Дзагоєв (Росія) та Грегорі Ван дер Віль (Нідер) ).

Додамо, що Хуанде Рамос оцінює Євгена Коноплянку у 50 мільйонів євро, тоді як німецький портал «Трансфермаркет» «дає» за футболіста «Дніпра» 7,5 мільйонів євро.

Інші новини розділу

наверх