Концепція Ferrari Enzo вийде у серійне виробництво під назвою F70

Концепція Ferrari Enzo вийде у серійне виробництво під назвою F70

Концепція Ferrari Enzo вийде у серійне виробництво під назвою F70

02.05.2012 693

Ви, напевно, бачили останні фотографії прототипу Ferrari Enzo, які проходять випробування в Європі, але як виглядатиме серійний варіант, коли нова модель з'явиться в салонах наприкінці 2013 року?

Модель вийде у виробництво під назвою F70. На даний момент питання її дизайну до кінця не вивчене. Проте від автомобільного дизайнера та поточного співробітника німецької дочірньої компанії Pininfarina Костянтина Гавриїла-Раду стали відомі деякі деталі.

Концепція запозичує такі елементи дизайну як Ferrari 458 Italia, так і від попередньої моделі Enzo, поєднуючи криві лінії з жорсткими складками. Якщо це побачить світло, то, можливо, автомобіль отримає великі за розмірами вентиляційні отвори з боків, і що важливіше, позаду.

Також нагадаємо, що на автомобільній виставці в Пекіні минулого тижня компанія Ferrari влаштувала попередній перегляд нової гібридної системи HY-KERS, призначеної для наступника Enzo і яка пов'язує двигун V12 з парою електричних двигунів. один для живлення допоміжних систем автомобіля, інший для обертання задніх коліс.

За попередніми даними, сукупний обсяг виробленої потужності 12-циліндрового двигуна та електродвигуна перевищить позначку 900 л. с.

Інші новини розділу

наверх