Кофі Аннан відвідає Сирію у зв'язку з масовою різаниною в Хулі.

Кофі Аннан відвідає Сирію у зв'язку з масовою різаниною в Хулі.

Кофі Аннан відвідає Сирію у зв'язку з масовою різаниною в Хулі.

28.05.2012 681

Спеціальний посланець ООН Кофі Аннан відвідає сьогодні Дамаск наступного дня після того, як ООН засудила Сирію за використання важкої зброї в місті Хула, де за останніми даними 108 людей було вбито. Серед них 49 дітей та 34 жінки.

Посол Сирії в ООН відхилив усі звинувачення, назвавши їх цунамі брехні. Крім того, в неділю Сирія відмовила в прийомі Кофі Аннана з групою офіційних осіб від Ліги арабських держав.

Тим часом, Міністр закордонних справ Великобританії Вільям Хейг збирається відвідати Росію, яка розглядає Сирію як важливий союзник у цьому регіоні.

Багато членів ООН стверджують, що це може бути останній шанс для забезпечення політичного способу вирішення конфлікту. у Сирії та уникнення тотальної громадянської війни.

Навіть представник Росії в ООН Олександр Панкін висловив обурення: Ми дуже стурбовані і обурені тим, що сталося вчора і позавчора. Те, що сталося, вимагає негайного та ретельного розслідування, щоб Рада могла вжити необхідних заходів.

Незважаючи на спалах міжнародного обурення, близько 30 людей було вбито вчора під час обстрілу військами центрального міста Хама. 

Інші новини розділу

наверх