Капітан німецької збірної Філіп Лам розкритикував Україну

Капітан німецької збірної Філіп Лам розкритикував Україну

Капітан німецької збірної Філіп Лам розкритикував Україну

06.05.2012 684

Капітан національної збірної Німеччини Філіп Лам висловив своє особисте занепокоєння щодо подій в Україні напередодні Євро-2012. Лам заявив, що ситуація в нашій країні не має жодного стосунку до його розуміння демократії.

«Я не можу розглянути свої поняття демократії, прав людини чи свободи преси, відображені у поточній політичній ситуації в Україні», - заявив він. «Коли я бачу, як поточний український режим поводиться з Юлією Тимошенко, то це не має нічого спільного з моїм розумінням демократії»

Незважаючи на те, що Футбольний союз Німеччини підтвердив свій намір брати участь у Євро-2012 наступного місяця, кілька німецьких та європейських політиків висловили аналогічні думки щодо укладання Тимошенко, заявивши про політичний бойкот ігор в Україні. 

Крім того, Лам закликав главу УЄФА Мішеля Платіні зайняти таку саму позицію.

28-річний захисник заявив, що розраховує, що Мішель Платіні ретельніше розгляне поведінку української влади ще до початку турніру.

«Я думаю, Платіні має продемонструвати свою позицію. І мені не терпиться почути, що він скаже», - сказав Лам.

Відповідаючи на запитання, чи потисне він руку Віктору Януковичу у разі, якщо Німеччина виграє турнір, Лам відповів: «Я серйозно задумався б над цим питанням, але, наскільки я знаю, тільки чиновники УЄФА візьмуть участь у цій церемонії в Києві».

Лам відомий своєю готовністю висловлювати свою думку публічно, про що свідчить низка суперечливих інтерв'ю засобам масової інформації протягом багатьох років, та кількома випадками, коли він «вилив бруд» на деяких своїх колишніх тренерів.

Інші новини розділу

наверх