Іспити онлайн

Іспити онлайн

Іспити онлайн

29.04.2013 710

Основне управління із забезпечення безпеки дорожнього руху Міністерство планує передавати складання іспитів у глобальній мережі Інтернет.

Ця ініціатива орієнтована на боротьбу з корупцією та тенденційним ставленням екзаменаторів до можливих автовласників. Намічається всюдисуще використання автоматизованих ансамблів для методу абстрактного іспиту, але також оснащення тренувальних автомобільних систем аудіо- і відеозапису. При цьому зроблені за допомогою цих промислових засобів записи будуть викладатися в Мережу.

«Доступ до вихідної відеоінформації повинні володіти не тільки офіційні особи, контролюючі, а також самі претенденти на шофери, а також широкий світ людей, — повідомиться у посланні відомства. — Для найбільшої відкритості та прозорості процес складання іспитів зобов'язаний в режимі он-лайн компілюватися в екзаменаційних підрозділах, а також на службових інтернет-сайтах організацій управління ДІБДР». Крім усього цього, щоб зменшити ступінь корупції, передбачається вимкнути ймовірність перескладання іспиту біля одного екзаменатора. 

Інші новини розділу

наверх