Хокей: Росія-Латвія. Анонс

Хокей: Росія-Латвія. Анонс

Хокей: Росія-Латвія. Анонс

04.05.2013 643

Цієї суботи, о 17:15 по Москві збірна Росії з хокею стартує на чемпіонаті світу у Фінляндії. Суперниками нашої збірної буде команда Латвії. І хоча Росія є очевидним фаворитом протистояння, все ж таки не варто розслаблятися перед цим матчем, оскільки Латвія є досить міцним горішком, який розкусити під силу далеко не кожному.

Тріумфатори минулого чемпіонату – росіяни завжди мали проблеми в матчах з Латвією, тому що мотивація перед зустріччю з Росією у латишів завжди непомітна. Статистика особистих зустрічей не дуже переконливо свідчить, що або тільки в останній грі Росія розгромила своїх нинішніх опонентів з рахунком 5:2.

Латвія останнім часом не вражає. На чемпіонатах світу вона вже три роки не може вийти з групи, і на інших турнірах результати її також посередні. Склад у Латишів не блищить зірками, але нерви ця п'ятірка здатна потріпати будь-кому.

Росія ж, у свою чергу, підходить до поєдинку в абсолютно повній бойовій готовності. У резерві Росіян немає травмованих гравців, а у розпорядженні головного тренера 19 найкращих хокеїстів країни. Саме росіяни є очевидними фаворитами не лише цієї гри, а й усього турніру.

У будь-якому випадку гра обіцяє бути цікавою, а на льоду ми напевно спостерігатимемо справжній бій. 

Інші новини розділу

наверх