Група озброєних екстремістів затримано у Новосибірську

Група озброєних екстремістів затримано у Новосибірську

Група озброєних екстремістів затримано у Новосибірську

03.03.2012 748

Сьогодні правоохоронці затримали в Новосибірську кілька членів екстремістського угруповання. П'ятеро озброєних людей належать організації «Новосибірський джамаат», які займаються фінансуванням бандитів на Кавказі, видобуваючи гроші грабежами, розбоєм та здирством.

У ході затримання у бандитів було виявлено автомати, гранатомети та кілька видів вибухівки.

Затримання відбулося в ході спільної діяльності та операції представників ФСБ та МВС Росії. П'ятеро затриманих підозрюються також у скоєнні особливо небезпечних злочинів у період з листопада до грудня 2011 року. 

Імена та прізвища затриманих поки що тримаються в таємниці на користь слідства.

Згідно з наявною інформацією після проведення обшуку у бандитів, крім п'яти автоматів, трьох пістолетів та двох підствольних гранатометів, було виявлено всі необхідні компоненти для виготовлення СВУ, у тому числі тротил та пластит.

Крім того, чотири гранати, дві тисячі набоїв, портативні радіостанції, ноутбуки, комплекти камуфляжу та так званий чорний прапор «джихада», релігійно-екстремістська література. 

Проблема тероризму в Росії, загроза якого виходить з боку Кавказу, останнім часом стала дуже популярна у ЗМІ, особливо після зірваного замаху на Путіна, в який вірять, однак, не всі.

Інші новини розділу

наверх