Греція вийшла на шлях відновлення

Греція вийшла на шлях відновлення

Греція вийшла на шлях відновлення

24.03.2012 699

Греція вийшла відновити шлях, оскільки вона чітко стежить за своїми фінансами. Про це заявив керівник спеціальної робочої групи Європейської комісії, додавши, однак, що банківська система країни, як і раніше, перебуває у скрутному становищі.

«Я налаштований оптимістично, як ніколи раніше», - сказав Хорст Райхенбах сьогодні. «Сегмент у міністерстві фінансів, який відповідає за пенсії, особливо покращився».

Рейхенбах, який очолює спеціальну робочу групу, яка допомагає поновити грецьку економіку, заявив, що проблема проведення достатньої кількості податкових перевірок серед грецьких компаній та багатих верств населення країни залишається складною.

Щодо банків, Рейхенбах був менш оптимістичний.

«Фінансові проблеми банків Греції несуть у собі великі труднощі. Банкам в даний час необхідно повторно капіталізуватися, щоб економіка могла розпочати зростання.

Він вважає, що потенційно Греція може зібрати близько 8 млрд. євро із 60 млрд. заборгованості з податків, що належать державі, що становить близько чверті валового внутрішнього продукту країни.

Також Райхенбах наголосив на високому рівні бюрократії в Греції, що, на його думку, є великою перешкодою для економічного зростання країни.

Інші новини розділу

наверх