Гра в 'Тетріс' здатна творити чудеса!

Гра в

Гра в "Тетріс" здатна творити чудеса!

07.05.2012 751

Посттравматичний стресовий розлад – гостра проблема сучасного суспільства. Вважають, що від посттравматичного стресового розладу страждають люди, які пережили насильство, травми та сильний стрес. Однак найбільша кількість людей, які страждають від посттравматичного стресового розладу – це військові, які повернули зі служби у гарячих точках.

Саме серед військових, кількість людей, які страждають від посттравматичного стресового розладу, зросла дуже швидко. Так, практично 25% солдатів, які повернулися з гарячих точок, страждають від наслідків посттравматичного синдрому.

Американській владі довелося приділити особливу увагу цій проблемі, оскільки ефективного лікування посттравматичного стресового розладу поки не винайшли. Проте вчені з Оксфорда буквально шокували всіх своїм відкриттям, пов'язаним із лікуванням цієї недуги. 

Виявляється, що лікування є! Допомогти може старенька і всім відома гра «Тетріс». Ця гра особливо навантажує мозок інформацією і не дає страшним подіям, що викликали стрес засісти в пам'яті. 

Дослідники запевняють, що після пережитого стресу необхідно сісти грати в «Тетріс» і запобігти осіданню яскравих, але неприємних спогадів у пам'яті. 

Поки що вчені провели експеримент за участю 60-ти добровольців, і отримали дуже обнадійливі результати. Тому скоро фахівці, можливо, візьмуться за розробку самої програми терапії посттравматичного стресового синдрому. 

Інші новини розділу

наверх