Гарні груди - перешкода для працевлаштування

Гарні груди - перешкода для працевлаштування

Гарні груди - перешкода для працевлаштування

24.05.2012 813

Жителі міста Нью-Джерсі в штаті Колорадо шоковані новиною: ні в чому не винну 29-річну Лорен Олдс, продавщицю магазину спідньої білизни, звільнили через, як не дивно, гарну зовнішність, якої багато хто так прагне.

Звільнення власники пояснюють тим, що у Лорен занадто гарні і великі груди, які відволікають покупців від товару. При цьому коли власники брали продавця на роботу, не сказали які критерії зовнішності їх влаштовують. Незабаром дирекція почала наполягати, щоб дівчина придбала для себе скромне вбрання, яке б не привертало до неї увагу. 

Олдс пішла їм на зустріч, але, не встигнувши вийти з роботи за необхідним для себе нарядом, як по телефону їй повідомили, що вона звільнена.

Також відомо, що причиною звільнення дівчини може бути ще й національність, оскільки Олдс єврейка. Лорен вже подала позов до суду на власників мережі магазинів із продажу нижньої білизни Native Intimates. Справжня причина звільнення поки що не відома, слідство у цій справі триває. Жителі міста обурені, адже у цивілізованому суспільстві ми не ділимо один одного за нацією чи зовнішністю – це порушення, перш за все, прав людини, які стосуються всіх людей на землі.

Інші новини розділу

наверх