Футбол: Чемпіонат Німеччини Боруссія-Баварія. Анонс

Футбол: Чемпіонат Німеччини Боруссія-Баварія. Анонс

Футбол: Чемпіонат Німеччини Боруссія-Баварія. Анонс

04.05.2013 617

Боруссія - Баварія - наразі найвидовищніше та найцікавіше протистояння всього німецького чемпіонату. Перша гра цих команд пройшла у щільній та завзятій боротьбі та закінчилася закономірною нічиєю 1:1. За три тури до кінця ці команди зіграють ще раз, але тепер наполегливої ​​боротьби не передбачається.

Після перемог над іспанськими грандами Баварією та Барселоною обидві ці команди пройшли у фінал ліги чемпіонів. Втомлені та вичавлені гравці як Баварії, так і Боруссії не обіцяють особливого видовища у 32-му турі Бундесліги. Тим більше, що з турнірної точки зору ця гра не має майже жодного значення, Баварія та Боруссія практично гарантували собі перший і другий рядки відповідно.

Баварія приїде до Дортмунда далеко не основним складом. Відпочиватимуть головні зірки Мюнхенського клубу: Рібері, Роббен, Лам, Швайнштайгер та Кроос. Мотивацію на виграш фіналістам Ліги Чемпіонів знайти ніде. Для них ця гра залишається не більшою, ніж можливістю краще вивчити свого майбутнього опонента у фіналі Ліги Чемпіонів.

Боруссія також втомлена і невмотивована. Повинно статися диво, щоб за три матчі, що залишилися на третьому місці, Байєр ліквідував відставання в 8 очок від Дортмундської машини. Очікується, що деякі гравці основного складу Борусії у матчі з Баварією також відпочиватимуть.

Цей матч не обіцяє зірок та феєрії, але все ж таки залишається дуже цікавим для вболівальників усього Світу, оскільки є фактично репетицією майбутнього фіналу Ліги Чемпіонів. 

Інші новини розділу

наверх