Французи проінспектували «Донбас Арену»

Французи проінспектували «Донбас Арену»

Французи проінспектували «Донбас Арену»

08.04.2012 681

5 квітня делегація французьких журналістів відвідала «Донбас Арену» з метою вивчення архітектурних особливостей донецького «діаманта», а також оцінила Донецьк як місце майбутньої дислокації збірної Франції з футболу на Євро-2012.

Спочатку французькі гості на власні очі переконалися в ідеальних тренувальних та житлових умовах на головній базі донецького «Шахтаря» у Кіршах. Заїжджі гості залишилися задоволеними побаченим, відзначивши високий рівень тренувальної бази.

Потім представники французької преси вирушили на «Донбас Арену». Франція, яка у 2016 році прийматиме чемпіонат Європи з футболу, розглядає стадіон у Донецьку, як один із найкращих у Європі. 

«У Франції зараз немає подібних стадіонів, і французи, готуючись до Євро-2016, візьмуть Україну за зразок. «Донбас Арена» – це фактично Мекка футболу, – зауважив журналіст французької газети «La Tribune» Трістан де Бурбон.

Подібні втішні відгуки супроводжували інтерв'ю французького радійника Жирома Сійома. Один із найкращих спортивних голосів Франції заявив, що йому імпонує фантастична атмосфера на «Донбас Арені», яка панує під час домашніх матчів «гірників».

Інші новини розділу

наверх