'Фольксваген' хоче купити 'Альфа Ромео'

"Фольксваген" хоче купити "Альфа Ромео"

30.05.2012 716

"Фольксваген" наполягає на тому, щоб купити "Альфа Ромео", але власник спортивної марки відмовляється від угоди. Ця німецька компанія зміцнюватиме свою позицію по відношенню до "Тойота", у боротьбі за найбільшого автовиробника у світі.

З іншого боку – «Фіат» позбудеться компанії, яка зазнає збитків.

У квітні керівник "Фіат" Серджіо Маркіонне поставив перед собою амбітні цілі: у 2014 році "Альфа" планує продати 500 000 автомобілів, за ситуації, коли минулого року ледве продалися 102 000 одиниці. Виникає дуже багато сумнівів, що компанія досягне такого стрибка у продажах.

Крім того, у квітні німецький бос авто гіганта Мартін Вінтеркорн сказав, що він любить Альфа, але в подальших планах придбання іншої авто марки. 

Але в інших членів керівництва «Фольксваген» іншу думку. Голова правління Фердинанд Піх, який є директором та головним проектною дизайнерською групою "Вальтер да Сілва", наполягає на покупці, адже у 2000 році він прийшов з "Алфа Ромео".

Оскільки "Фіат" не публікує фінансових даних для своїх брендів, але відомо, що протягом останніх 10 років, "Альфа" втрачає від 200 до 400 млн. на рік.

"Фольксваген" вважається найуспішнішою багатомарковою компанією, яка виробляє малолітражні двигуни для розкішних спортивних автомобілів, таких як "Порше" та "Бугатті".

Інші новини розділу

наверх