Fiat-Chrysler хоче виробляти Jeep у Китаї

Fiat-Chrysler хоче виробляти Jeep у Китаї

Fiat-Chrysler хоче виробляти Jeep у Китаї

27.02.2012 716

 Альянс Fiat-Chrysler все ще шукає способи збільшити свою присутність у Китаї. У новому повідомленні стало відомо, що Fiat та Chrysler в даний час перебувають у процесі «напружених переговорів» з Guangzhou Automobile Group про можливість виробництва моделі Jeep на місцевому ринку.

Італійський автомобілебудівник вже заснував спільне підприємство з Guangzhou Automobile Group для виробництва нового компактного седана, що базується на основі Dodge Dart 2013 року, який найімовірніше вийде на китайський ринок на майбутній Автомобільній виставці в Пекіні.

Майк Менлі, голова відділу азіатського напрямку Fiat-Chrysler, каже, що зростаючий китайський ринок дуже важливий для майбутнього двох компаній, хоча він і визнає, що його освоєння не буде легким.

«Якщо ви подивитеся на наші плани щодо обсягу продажів у 2014 – 2015 роках, то побачите, що вони засновані на суттєвому зростанні Китаю, - сказав Менлі. «Але це один із найбільш конкурентоспроможних ринків у світі. Ми поки що стоїмо осторонь.

Менлі також зазначив, що завірення печаткою договору з Guangzhou Automobile Group про місцеве виробництво моделі Jeep є найвищим пріоритетом для групи.

«Немає сумніву, що внутрішнє виробництво моделі Jeep - спосіб значно збільшити наші обсяги», - сказав він. «Компанія Fiat має те, що я розглядаю як необхідність бути дуже хорошим партнером по спільному підприємству в Гуанчжоу. Вона дуже добре почувається на ринку.

Інші новини розділу

наверх