Фейсбук як медицина

Фейсбук як медицина

Фейсбук як медицина

24.02.2013 731

Для похилого віку людей, які шукають можливості покращити та загострити свої розумові здібності, американські вчені з університету в штаті Арізона радять активно заглибитись у соціальні мережі інтернету, зокрема у Фейсбук. Дослідження з цього приводу було опубліковано в інтернет-ресурсі ScienceDaily.

Аспірант Кафедри психології університету Арізони Джанелл Уолтмен прийшла до висновку, що чоловіки і жінки старше 65 років, протягом навчання, як опанувати азами Фейсбука, демонструють стрімке зростання своїх функцій мислення.

Додатковий позитив від участі у Фейсбуці полягає в тому, що старші люди цим відчувають великий соціальний зв'язок з іншими та певне подолання ізольованості.

Після проходження курсу початкового Фейсбуку учасники експерименту виявили велику оперативність у розумінні цієї соціальної мережі. Загалом це було поліпшення на 25 відсотків порівняно з початком навчання.

Джанелл Волтмен вважає, що процес залучення до соціальної мережі для старших людей позитивно впливає і на загальний настрій цих людей, і на важливі життєві функції їхнього мозку.

Інші новини розділу

наверх