FEMEN проти Берлусконі

FEMEN проти Берлусконі

FEMEN проти Берлусконі

25.02.2013 764

Мілан, Італія, 24 лютого. Поки вся Європа очікує на результати, що відбуваються цієї неділі дострокових загальних парламентських виборів в Італії, активістки відомого жіночого руху FEMEN взяли у виборах найбезпосереднішу участь.

Цього разу їхньою жертвою став колишній прем'єр-міністр країни Сільвіо Берлусконі. Нагадаємо, що Сільвіо Берлусконі йде на вибори на чолі правоцентристського блоку разом із заснованою ним парією "Народ свободи".

Акція протесту проходила за стандартним для таких заходів сценарієм: у момент прибуття Сільвіо Берлусконі на виборчу дільницю в Мілані, троє напівоголених дівчат спробували наблизитися до нього. Гасло, що проголошує "Баста Берлусконі", було написане на оголених спинах дівчат. Поліції вдалося швидко і дуже жорстко перервати акцію дівчат, незважаючи на відчайдушний опір, усі троє були заарештовані.

Хоча акція була дуже короткочасною, самі FEMEN вважають її успішною. Основна її мета — дати зрозуміти італійцям, що вони ризикують зробити свій вибір на користь того "хто повинен сидіти у в'язниці", — повідомляється у заяві, опублікованій на сайті руху. Місцезнаходження затриманих активісток залишається невідомим.

Інші новини розділу

наверх